Moim zdaniem - Forum
hit czy kit - Wersja do druku

+- Moim zdaniem - Forum (http://www.forum.moim-zdaniem.com)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: Plotki (/forum-12.html)
+--- Wątek: hit czy kit (/thread-14.html)



hit czy kit - Sparen - 01-22-2014 04:19 PM

tu możecie podawać przykłady nietypowych stylizacji gwiazd, które są świetne albo całkowicie beznadziejne

wg sylwestrowy strój Maryli Rodowicz to totalna porażka. w takich przypadkach szkoda, że nie ma cenzury :/


RE: hit czy kit - Edla - 01-23-2014 12:37 PM

no Rodowicz jak nic przegięłaDuży uśmiech przecież to nawet estetyczne nie było, a co dopiero mówić, że na poziomie. Już sami nie wiedzą, co zrobić, żeby się sprzedać. widać, że nie ma już prawdziwych gwiazd, które trzymają poziom


RE: hit czy kit - Tagsio - 01-27-2014 03:12 PM

Rodowicz to przegięła, nawet nie ma co komentować, bo się kobita wygłupiła. Ale wg mnie Doda wcale nie jest lepsza:/


RE: hit czy kit - Twylras - 01-27-2014 04:07 PM

zdecydowanie śmieszna jest Krystyna Mazurówna. Starsza babka a tak dziwaczy z tymi ubraniami i makijażami:/ przecież to ani ładne ani modne


RE: hit czy kit - Natsey - 01-30-2014 02:17 PM

(01-27-2014 04:07 PM)Twylras napisał(a):  zdecydowanie śmieszna jest Krystyna Mazurówna. Starsza babka a tak dziwaczy z tymi ubraniami i makijażami:/ przecież to ani ładne ani modne

no efektywne nie zawsze to jest, ale ja ją właśnie lubię za to, że ma odwagę być inną i się wyróżniać z tłumu. co jak co ale nie robi ona tego tylko na potrzeby tego programu tylko ona po prostu taka jest. barwna i kontrowersyjna, więc po prostu ona się wyróżnia bo taka jest i to w niej lubię


RE: hit czy kit - Talli - 01-30-2014 03:30 PM

ja tam lubię ludzi normalnych, którzy nie odbiegają od standardów.