Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchudzanie
Repos Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Reputacja: 0
Odchudzanie
jest ktoś na forum, komu udało się schudnąć i utrzymać nową wagę? błagam pomóżcie, bo kolejny raz mi się nie udałoSmutny

stopka!
01-22-2014 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natsey Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 39
RE: Odchudzanie
jeśli to już kolejny raz się odchudzasz, to oznacza to, że problem leży gdzieś głębiej niż tylko w tym, jakie produkty wybierasz. Zazwyczaj jest tak, że schudnąć nie mogą osoby, które zbyt emocjonalnie podchodzą do życia i zbyt łatwo ulegają stresom. Może w takim razie lepiej byłoby dla ciebie pogadać z dietetykiem lub psychologiem...

stopka!
01-22-2014 04:08 PM
Tepsu Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
bez przesady, aby od razu lecieć do psychologia. Dietetyka to jeszcze rozumiem, bo może faktycznie masz problem z wielkością porcji, jakie zjadasz. O ile unikasz kalorycznych rzeczy, to może po prostu jesz za dużo i to może jest największy problem
01-23-2014 12:34 PM
Edla Offline
Początkujący
**

a ja tam myślę, że faktycznie psycholog może pomóc, bo dzięki niemu nie będzie się jadło kompulsywnie, czyli wtedy kiedy jest ci źle i kiedy się stresujesz, tylko faktycznie wtedy, kiedy jest sie głodnym

stopka!
01-23-2014 12:43 PM
Tagsio Offline
Początkujący
**

jedyną skuteczną dietą jest jedzenie mniejszych ilości. Wcale nie musisz rezygnować z tego co lubisz, bo trzeba jeść różnorodnie, aby być zdrowym. trzeba tylko pilnować ilości i tyle. najlepiej poczytaj o diecie garściwej, może na dobry początek wystarczy
01-27-2014 03:11 PM
Tepsu Offline
Początkujący
**

popieram, żeby schudnąć trzeba mniej jeść i żadne tam psycholog nie jest potrzebny. kiedyś nikt by z takim problemem nie leciał do psychologa, bo by go wyśmiali, a teraz po prostu jak nie umiesz mniej jeść, to po prostu ćwicz
01-27-2014 03:17 PM
Repos Offline
Początkujący
**

no wszystko fajnie, bo dla jednych z tego co widzę, to odchudzanie nie jest żadnym problemem. Bardzo fajnie, że potraficie tak sobie powiedzieć, że nie jecie i już sprawa załatwiona. niestety nie każdy tak potrafi, dlatego pisząc o o tym, liczyłam raczej na odrobinę wsparcia i zrozumienia.

rozumiem mnie jeść, ale jak przestawić się na to, żeby tak robićSmutny

stopka!
01-27-2014 03:39 PM
Twylras Offline
Początkujący
**

schudniesz jak zmienisz sposób myślenia. dopóki będziesz się zmuszać do odchudzania, walczyć o to żeby czegoś nie zjeść, to nic nie osiągniesz. aby schudnąć musisz zrozumieć, że walczysz o zdrowsze żywienie i w ogóle o dobre samopoczucie. jak nie będziesz się skupiać na wyglądzie, to ci sie uda. ale musisz zrozumieć, że odchudzanie to styl życia, a nie tylko dwa tygodnie diety

stopka!
02-13-2014 10:42 AM
Talli Offline
Początkujący
**

też myślę, że odchudzanie to nie jest tylko krótkotrwała dieta, ale stałe pilnowanie tego co się je. najpierw pilnowanie a później już nawyk wybierania dobrych i zdrowych produktów. na pewno z wielu rzeczy trzeba zrezygnować, ale bez poświęcenia nie będzie efektów
02-13-2014 10:48 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości